335 ARORA Blvd

Orange Park, Florida 32073 · Clay County · Parcel 01-04-25-011309-000-00

$154 794
Assessed Value
$239 989
Market Value
Annual Tax
$129 794
Taxable Value
Ownership
OwnerFisher Lori
Mailing Address335 Arora Blvd Orange Park FL 32073
Property Details
Year Built1964
Living Area1 307 sq ft
Lot Size7 187 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$239 989
Assessed Value$154 794
Exemptions-$50 722
Taxable Value$129 794