2752 BLANDING Blvd

Middleburg, Florida 32068 · Clay County · Parcel 14-05-24-006397-001-00

$7 790 000
Assessed Value
$7 790 000
Market Value
Annual Tax
$7 790 000
Taxable Value
Ownership
OwnerU-Haul Co of Florida
Mailing Address2727 N Central Ave Phoenix AZ 85004
Property Details
Year Built2024
Living Area77 915 sq ft
Lot Size217 640 sq ft
Use Code048
Valuation Breakdown
Land Value$752 417
Building Value$7 037 583
Just (Market) Value$7 790 000
Assessed Value$7 790 000
Taxable Value$7 790 000
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 11
1 de abril de 2024 $10 160 000 05