101 Horsetail Ave

Middleburg, Florida 32068 · Clay County · Parcel 09-05-24-005953-210-00

$33 769
Assessed Value
$59 555
Market Value
Annual Tax
$8 769
Taxable Value
Ownership
OwnerKelly Robert
Mailing Address101 Horsetail Ave Middleburg FL 32068
Property Details
Year Built1982
Living Area660 sq ft
Lot Size49 789 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$34 000
Just (Market) Value$59 555
Assessed Value$33 769
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 769