1756 N PAUL DR

INVERNESS, Florida 34453 · Citrus County · Parcel 19E18S250020 000B0 0040

$64 433
Assessed Value
$87 224
Market Value
Annual Tax
$39 433
Taxable Value
Ownership
OwnerEWRY DUSTIN
Mailing Address3456 SANDBILL RUN MIDLOTHIAN VA 23112
Property Details
Year Built1983
Living Area1 352 sq ft
Lot Size8 279 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$17 250
Just (Market) Value$87 224
Assessed Value$64 433
Exemptions-$25 000
Taxable Value$39 433