0 W CASON CT

LECANTO, Florida 34461 · Citrus County · Parcel 18E20S26 12100

$9 553
Assessed Value
$405 740
Market Value
Annual Tax
$9 553
Taxable Value
Ownership
Owner3 SEAS RANCH LLC
Mailing AddressPO BOX 2083 DUNEDIN FL 34697
Property Details
Lot Size1 752 054 sq ft
Use Code062
Valuation Breakdown
Land Value$6 033
Building Value$3 520
Just (Market) Value$405 740
Assessed Value$9 553
Taxable Value$9 553