0 E BUSHNELL RD

FLORAL CITY, Florida 34436 · Citrus County · Parcel 20E20S24 13300

$6 150
Assessed Value
$219 810
Market Value
Annual Tax
$6 150
Taxable Value
Ownership
OwnerHARRISON MARY L
Mailing Address645 WINDING CREEK TRL DACULA GA 30019
Property Details
Lot Size879 251 sq ft
Use Code061
Valuation Breakdown
Land Value$4 340
Building Value$1 810
Just (Market) Value$219 810
Assessed Value$6 150
Taxable Value$6 150