820 BOWMAN TER

PORT CHARLOTTE, Florida 33953 · Charlotte County · Parcel 402111106017

$241 778
Assessed Value
$241 778
Market Value
Annual Tax
$241 778
Taxable Value
Ownership
OwnerRAVEN-GARVEY JANIS & JOSEPH W
Mailing AddressNORTH PORT FL 34288
Property Details
Year Built2024
Living Area1 460 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$12 920
Building Value$228 858
Just (Market) Value$241 778
Assessed Value$241 778
Taxable Value$241 778