4158 SUMAC ST

PORT CHARLOTTE, Florida 33948 · Charlotte County · Parcel 402230182004

$230 140
Assessed Value
$230 140
Market Value
Annual Tax
$230 140
Taxable Value
Ownership
OwnerWJH LLC
Mailing AddressALPHARETTA GA 30009
Property Details
Year Built2024
Living Area1 626 sq ft
Lot Size9 999 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$13 600
Building Value$216 540
Just (Market) Value$230 140
Assessed Value$230 140
Taxable Value$230 140