3357 NORMANDY DR

PORT CHARLOTTE, Florida 33952 · Charlotte County · Parcel 402222426008

$31 840
Assessed Value
$130 722
Market Value
Annual Tax
$6 840
Taxable Value
Ownership
OwnerHARSHAW WILLIAM M
Mailing AddressPORT CHARLOTTE FL 33952
Property Details
Year Built1958
Living Area684 sq ft
Lot Size9 368 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$13 388
Just (Market) Value$130 722
Assessed Value$31 840
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 840