33556 WASHINGTON LOOP RD

PUNTA GORDA, Florida 33982 · Charlotte County · Parcel 402415454016

$50 035
Assessed Value
$50 035
Market Value
Annual Tax
$50 035
Taxable Value
Ownership
OwnerWESTER JAY A & BLAIR R SUTTON
Mailing AddressPUNTA GORDA FL 33982
Property Details
Year Built2024
Living Area1 440 sq ft
Lot Size23 995 sq ft
Use Code007
Valuation Breakdown
Land Value$40 800
Building Value$9 235
Just (Market) Value$50 035
Assessed Value$50 035
Taxable Value$50 035