3252 NORMANDY DR

PORT CHARLOTTE, Florida 33952 · Charlotte County · Parcel 402222276010

$28 523
Assessed Value
$146 585
Market Value
Annual Tax
$3 523
Taxable Value
Ownership
OwnerORAM CHARLES L & BERNICE R
Mailing AddressPORT CHARLOTTE FL 33952
Property Details
Year Built1958
Living Area768 sq ft
Lot Size7 499 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$17 850
Just (Market) Value$146 585
Assessed Value$28 523
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 523