3189 NORMANDY DR

PORT CHARLOTTE, Florida 33952 · Charlotte County · Parcel 402222260002

$40 444
Assessed Value
$132 599
Market Value
Annual Tax
$15 444
Taxable Value
Ownership
OwnerKISS SANDOR A & ILONA H
Mailing AddressPORT CHARLOTTE FL 33952
Property Details
Year Built1961
Living Area1 034 sq ft
Lot Size9 375 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 719
Just (Market) Value$132 599
Assessed Value$40 444
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 444