23246 STELLING AVE

PORT CHARLOTTE, Florida 33980 · Charlotte County · Parcel 402213334015

$241 735
Assessed Value
$241 735
Market Value
Annual Tax
$241 735
Taxable Value
Ownership
OwnerGONZALEZ SILVA YAISEL & LHR
Mailing AddressPORT CHARLOTTE FL 33980
Property Details
Year Built2024
Living Area1 388 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$18 700
Building Value$223 035
Just (Market) Value$241 735
Assessed Value$241 735
Taxable Value$241 735
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2025 $295 000 01