22375 EDGEWATER DR -BLDG E-UNIT 124

PORT CHARLOTTE, Florida 33980 · Charlotte County · Parcel 402226801023

$86 072
Assessed Value
$93 712
Market Value
Annual Tax
$61 072
Taxable Value
Ownership
OwnerFOLEY MATTHEW J & L T FOLEY &
Mailing AddressPORT CHARLOTTE FL 33980
Property Details
Year Built1974
Living Area735 sq ft
Lot Size1 043 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$93 712
Assessed Value$86 072
Exemptions-$25 000
Taxable Value$61 072