21527 QUESADA AVE

PORT CHARLOTTE, Florida 33952 · Charlotte County · Parcel 402210427013

$35 730
Assessed Value
$116 057
Market Value
Annual Tax
$10 730
Taxable Value
Ownership
OwnerOCONNOR NAHOMIE
Mailing AddressPORT CHARLOTTE FL 33952
Property Details
Year Built1979
Living Area926 sq ft
Lot Size9 977 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$18 700
Just (Market) Value$116 057
Assessed Value$35 730
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 730