21405 OLEAN BLVD -UNIT 211

PORT CHARLOTTE, Florida 33952 · Charlotte County · Parcel 402222601011

$34 209
Assessed Value
$109 397
Market Value
Annual Tax
$9 209
Taxable Value
Ownership
OwnerBAREISS ALEXANDER C
Mailing AddressPORT CHARLOTTE FL 33952
Property Details
Year Built1982
Living Area634 sq ft
Lot Size712 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$109 397
Assessed Value$34 209
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 209