21024 RIDDLE AVE

PORT CHARLOTTE, Florida 33954 · Charlotte County · Parcel 402204482003

$38 296
Assessed Value
$103 675
Market Value
Annual Tax
$13 296
Taxable Value
Ownership
OwnerHEMBREE LINDA L
Mailing AddressPORT CHARLOTTE FL 33954
Property Details
Year Built1977
Living Area1 288 sq ft
Lot Size10 003 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$18 700
Just (Market) Value$103 675
Assessed Value$38 296
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 296