15553 MAPLETREE DR

PUNTA GORDA, Florida 33955 · Charlotte County · Parcel 412334230011

$65 294
Assessed Value
$97 564
Market Value
Annual Tax
$48 782
Taxable Value
Ownership
OwnerMERRIMAN LINDA E
Mailing AddressEAST LIVERPOOL OH 43920
Property Details
Year Built1985
Living Area1 400 sq ft
Lot Size9 000 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$13 020
Just (Market) Value$97 564
Assessed Value$65 294
Exemptions-$16 512
Taxable Value$48 782