1282 PERRY ST

PORT CHARLOTTE, Florida 33952 · Charlotte County · Parcel 402211404002

$278 839
Assessed Value
$278 839
Market Value
Annual Tax
$278 839
Taxable Value
Ownership
OwnerOSBORNE ROBERT B & JANET
Mailing AddressPORT CHARLOTTE FL 33952
Property Details
Year Built2024
Living Area1 816 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$18 700
Building Value$260 139
Just (Market) Value$278 839
Assessed Value$278 839
Taxable Value$278 839
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $363 000 01