107 SPRING DR

ROTONDA WEST, Florida 33947 · Charlotte County · Parcel 412015328004

$304 169
Assessed Value
$304 169
Market Value
Annual Tax
$304 169
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHUST INVESTMENTS LLC
Mailing AddressDAKOTA DUNES SD 57049
Property Details
Year Built2024
Living Area1 706 sq ft
Lot Size7 500 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$19 975
Building Value$284 194
Just (Market) Value$304 169
Assessed Value$304 169
Taxable Value$304 169