107 OPAL DR

ROTONDA WEST, Florida 33947 · Charlotte County · Parcel 412015354017

$422 101
Assessed Value
$434 526
Market Value
Annual Tax
$392 101
Taxable Value
Ownership
OwnerGADDIE MICHAEL R & VICTORIAN L
Mailing AddressROTONDA WEST FL 33947
Property Details
Year Built2021
Living Area1 970 sq ft
Lot Size14 999 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$39 950
Just (Market) Value$434 526
Assessed Value$422 101
Exemptions-$50 722
Taxable Value$392 101
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $100 11
1 de agosto de 2024 $30 000 03
1 de enero de 2024 $100 11