100 DULUTH DR

PUNTA GORDA, Florida 33982 · Charlotte County · Parcel 402325700099

$135 769
Assessed Value
$135 769
Market Value
Annual Tax
$135 769
Taxable Value
Ownership
OwnerPALM BREEZE OF PUNTA GORDA LLC
Mailing AddressSUWANEE GA 30024
Property Details
Lot Size3 182 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$127 500
Building Value$8 269
Just (Market) Value$135 769
Assessed Value$135 769
Taxable Value$135 769