6291 SE C D CLARK RD

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 242S09000000020100

$15 600
Assessed Value
$45 202
Market Value
Annual Tax
$15 600
Taxable Value
Ownership
OwnerCATHEY JULIET CAPPS
Mailing Address415 CREEKWOOD DR DURANT OK 74701
Property Details
Lot Size609 840 sq ft
Use Code055
Valuation Breakdown
Land Value$15 398
Building Value$202
Just (Market) Value$45 202
Assessed Value$15 600
Taxable Value$15 600
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $52 500 30