3169 NW PARRISH AVE

ALTHA, Florida 32421 · Calhoun County · Parcel 282N11052000051500

$45 006
Assessed Value
$75 280
Market Value
Annual Tax
$20 006
Taxable Value
Ownership
OwnerBASS JAMES A
Mailing Address3169 NW PARRISH AVE ALTHA FL 32421
Property Details
Year Built2022
Living Area728 sq ft
Lot Size48 004 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$23 600
Just (Market) Value$75 280
Assessed Value$45 006
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 006