2731 NW MARY FLORENCE DR

FOUNTAIN, Florida 32438 · Calhoun County · Parcel 041N110007000A0300

$39 182
Assessed Value
$67 665
Market Value
Annual Tax
$14 182
Taxable Value
Ownership
OwnerCARAWAY LINDA S &
Mailing Address6 IVANHOE AVE PENSACOLA FL 32534
Property Details
Year Built1983
Living Area868 sq ft
Lot Size415 126 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$51 385
Just (Market) Value$67 665
Assessed Value$39 182
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 182