26163 NE CANTON RD

ALTHA, Florida 32421 · Calhoun County · Parcel 072N08000800001500

$261 057
Assessed Value
$261 057
Market Value
Annual Tax
$236 057
Taxable Value
Ownership
OwnerMOSLEY VERONICA VICTORIA &
Mailing Address26163 NE CANTON RD ALTHA FL 32421
Property Details
Year Built2024
Living Area2 290 sq ft
Lot Size22 651 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$11 500
Building Value$249 557
Just (Market) Value$261 057
Assessed Value$261 057
Exemptions-$50 722
Taxable Value$236 057
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $359 000 03