23152 N SR 71

ALTHA, Florida 32421 · Calhoun County · Parcel 342N09000000050400

$34 246
Assessed Value
$36 308
Market Value
Annual Tax
$9 246
Taxable Value
Ownership
OwnerFOSTER CHARLES C JR &
Mailing Address23152 SR 71 N ALTHA FL 32421
Property Details
Year Built1990
Living Area1 064 sq ft
Lot Size333 669 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$22 490
Just (Market) Value$36 308
Assessed Value$34 246
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 246