22354 N SR 71

ALTHA, Florida 32421 · Calhoun County · Parcel 031N09000000150100

$33 595
Assessed Value
$42 144
Market Value
Annual Tax
$8 595
Taxable Value
Ownership
OwnerWHITE GARY L (LYNN)
Mailing AddressPO BOX 126 ALTHA FL 32421
Property Details
Year Built1990
Living Area1 567 sq ft
Lot Size47 044 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$13 180
Just (Market) Value$42 144
Assessed Value$33 595
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 595