20902 NE ASH ST

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 161N080760000B0300

$41 258
Assessed Value
$50 530
Market Value
Annual Tax
$16 258
Taxable Value
Ownership
OwnerCOOPER LINDA
Mailing Address20902 NE ASH ST BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1960
Living Area1 155 sq ft
Lot Size33 135 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 740
Just (Market) Value$50 530
Assessed Value$41 258
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 258