20885 NE SR 69-N

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 091N08000000150103

$42 556
Assessed Value
$42 556
Market Value
Annual Tax
$17 556
Taxable Value
Ownership
OwnerGOLDEN GERALDINE
Mailing Address20885 NE SR 69 BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1996
Living Area1 098 sq ft
Lot Size78 408 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$14 500
Building Value$1 441
Just (Market) Value$42 556
Assessed Value$42 556
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 556