20806 SE DAVIS CR

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 331N080040000B0600

$41 484
Assessed Value
$66 581
Market Value
Annual Tax
$16 484
Taxable Value
Ownership
OwnerWASHINGTON DEBRA D
Mailing Address20806 SE DAVIS CIR BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1993
Living Area1 186 sq ft
Lot Size25 009 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$4 611
Just (Market) Value$66 581
Assessed Value$41 484
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 484