20721 SE AZALEA DR

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 331N08000100770000

$27 845
Assessed Value
$44 081
Market Value
Annual Tax
$2 845
Taxable Value
Ownership
OwnerLEE LATOYA
Mailing Address20721 SE AZALEA DR BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1973
Living Area1 096 sq ft
Lot Size5 850 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$3 780
Just (Market) Value$44 081
Assessed Value$27 845
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 845