20475 NW J B YOUNG RD

ALTHA, Florida 32421 · Calhoun County · Parcel 091N09000000100601

$28 174
Assessed Value
$40 850
Market Value
Annual Tax
$3 174
Taxable Value
Ownership
OwnerKEEL HUBERT LEE SR (LE)
Mailing Address20475 NW J B YOUNG RD ALTHA FL 32421
Property Details
Year Built1930
Living Area1 331 sq ft
Lot Size79 279 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$19 470
Just (Market) Value$40 850
Assessed Value$28 174
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 174