20103 OAK AVE

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 321N08066000011400

$84 025
Assessed Value
$102 547
Market Value
Annual Tax
$59 025
Taxable Value
Ownership
OwnerDEESE ALTON D & CARRIE
Mailing Address20103 NW OAK AVE BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1985
Living Area1 300 sq ft
Lot Size9 835 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$5 328
Just (Market) Value$102 547
Assessed Value$84 025
Exemptions-$25 000
Taxable Value$59 025