19128 NE SR 69

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 161N080740000B1200

$36 592
Assessed Value
$50 227
Market Value
Annual Tax
$11 592
Taxable Value
Ownership
OwnerMORRIS ROBERT L
Mailing Address19128 NE SR 69 BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1954
Living Area1 157 sq ft
Lot Size24 867 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$9 500
Just (Market) Value$50 227
Assessed Value$36 592
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 592