18488 W SR 20

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 311N08000000410100

$33 261
Assessed Value
$39 282
Market Value
Annual Tax
$8 261
Taxable Value
Ownership
OwnerMCCOY RACHEL ARRANT
Mailing AddressP.O BOX 724 BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1996
Living Area924 sq ft
Lot Size166 399 sq ft
Use Code050
Valuation Breakdown
Land Value$21 318
Just (Market) Value$39 282
Assessed Value$33 261
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 261