17383 4TH ST

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 291N08046000020400

$49 246
Assessed Value
$72 608
Market Value
Annual Tax
$24 246
Taxable Value
Ownership
OwnerSMITH DEBRA THORNTON (ENH LE)&
Mailing Address17383 NW FOURTH ST BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1950
Living Area1 472 sq ft
Lot Size10 908 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$7 660
Just (Market) Value$72 608
Assessed Value$49 246
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 246