16674 NW TALLAHASSEE BLVD

YOUNGSTOWN, Florida 32466 · Calhoun County · Parcel 331N110900000A0200

$17 306
Assessed Value
$17 306
Market Value
Annual Tax
$17 306
Taxable Value
Ownership
OwnerMENDES LUIS FELIPE PEREIRA
Mailing Address16674 NW TALLAHASSEE BLVD YOUNGSTOWN FL 32466
Property Details
Lot Size105 814 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$14 020
Building Value$3 286
Just (Market) Value$17 306
Assessed Value$17 306
Taxable Value$17 306
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $20 000 01
1 de marzo de 2024 $11 000 01