16159 SE RIVER ST

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 331N08000200980000

$30 759
Assessed Value
$31 037
Market Value
Annual Tax
$5 759
Taxable Value
Ownership
OwnerPAIGE NICHOLAS MARTINEZ &
Mailing Address16159 SE RIVER ST BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1960
Living Area1 076 sq ft
Lot Size7 741 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$4 980
Just (Market) Value$31 037
Assessed Value$30 759
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 759