16065 BOYD ST

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 331N080040000A1200

$48 110
Assessed Value
$79 602
Market Value
Annual Tax
$23 110
Taxable Value
Ownership
OwnerCLARK CHARLENE R
Mailing AddressP O BOX 91 BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1995
Living Area1 215 sq ft
Lot Size10 844 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$2 945
Just (Market) Value$79 602
Assessed Value$48 110
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 110