16064 SE COOPER ST

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 331N08000300080000

$34 728
Assessed Value
$52 770
Market Value
Annual Tax
$9 728
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLIAMS RONNIE
Mailing Address21449 SE CAREY AVE BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built1954
Living Area1 348 sq ft
Lot Size7 996 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$3 990
Just (Market) Value$52 770
Assessed Value$34 728
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 728