15391 NW FLOSSIE PUMPHREY RD

ALTHA, Florida 32421 · Calhoun County · Parcel 332N09000000120400

$41 834
Assessed Value
$59 895
Market Value
Annual Tax
$16 834
Taxable Value
Ownership
OwnerKITCHEN AMY M &
Mailing Address15391 NW FLOSSIE PUMPHREY RD ALTHA FL 32421
Property Details
Year Built1941
Living Area1 156 sq ft
Lot Size31 493 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 146
Just (Market) Value$59 895
Assessed Value$41 834
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 834