14597 SW LIL CIR

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 162S090030000D0300

$40 335
Assessed Value
$42 029
Market Value
Annual Tax
$15 335
Taxable Value
Ownership
OwnerLYNN JOHN B
Mailing Address1120 STONE MILL CREEK RD WEWAHITCHKA FL 32465
Property Details
Year Built1983
Living Area1 334 sq ft
Lot Size29 326 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$14 928
Just (Market) Value$42 029
Assessed Value$40 335
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 335