12171 SW MCGILL RD

CLARKSVILLE, Florida 32430 · Calhoun County · Parcel 211S10000000060200

$34 959
Assessed Value
$90 871
Market Value
Annual Tax
$9 959
Taxable Value
Ownership
OwnerMCGILL BILLY JOE
Mailing Address12171 SW MCGILL RD CLARKSVILLE FL 32430
Property Details
Year Built1972
Living Area1 641 sq ft
Lot Size1 219 680 sq ft
Use Code050
Valuation Breakdown
Land Value$18 800
Just (Market) Value$90 871
Assessed Value$34 959
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 959