12022 SE OAK GROVE RD

KINARD, Florida 32449 · Calhoun County · Parcel 123S10013000000600

$28 770
Assessed Value
$28 770
Market Value
Annual Tax
$28 770
Taxable Value
Ownership
OwnerAKE KRISTAL ANNE
Mailing Address105 RIVERVIEW DRIVE WEWAHITCHKA FL 32465
Property Details
Lot Size178 160 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$20 450
Building Value$8 320
Just (Market) Value$28 770
Assessed Value$28 770
Taxable Value$28 770