11203 SE CR 69

BLOUNTSTOWN, Florida 32424 · Calhoun County · Parcel 321S08000000110000

$40 484
Assessed Value
$79 266
Market Value
Annual Tax
$15 484
Taxable Value
Ownership
OwnerMARTIN TERRY &
Mailing Address11203 SE CR 69 BLOUNTSTOWN FL 32424
Property Details
Year Built2023
Living Area1 014 sq ft
Lot Size21 780 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$8 250
Just (Market) Value$79 266
Assessed Value$40 484
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 484