11183 NW 287 A CR

CLARKSVILLE, Florida 32430 · Calhoun County · Parcel 231N10000000070200

$31 663
Assessed Value
$46 506
Market Value
Annual Tax
$6 663
Taxable Value
Ownership
OwnerHOLLEY VIVIAN K (ENH LE)
Mailing Address11183 NW CR 287A CLARKSVILLE FL 32430
Property Details
Year Built1987
Living Area1 692 sq ft
Lot Size435 600 sq ft
Use Code050
Valuation Breakdown
Land Value$14 075
Just (Market) Value$46 506
Assessed Value$31 663
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 663
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $100 14