10975 NW CR 287

CLARKSVILLE, Florida 32430 · Calhoun County · Parcel 231N10000000070400

$114 258
Assessed Value
$114 258
Market Value
Annual Tax
$89 258
Taxable Value
Ownership
OwnerKENYON BRIAN
Mailing Address10975 NW CR 287A CLARKSVILLE FL 32430
Property Details
Year Built2019
Living Area1 538 sq ft
Lot Size348 480 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Building Value$84 258
Just (Market) Value$114 258
Assessed Value$114 258
Exemptions-$50 722
Taxable Value$89 258
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $100 11