10337 NW GRAY RD

CLARKSVILLE, Florida 32430 · Calhoun County · Parcel 151N10000000010203

$46 313
Assessed Value
$63 708
Market Value
Annual Tax
$21 313
Taxable Value
Ownership
OwnerGOOLSBY JESSE &
Mailing Address10337 NW GRAY RD CLARKSVILLE FL 32430
Property Details
Year Built1999
Living Area1 768 sq ft
Lot Size435 600 sq ft
Use Code050
Valuation Breakdown
Land Value$14 075
Just (Market) Value$63 708
Assessed Value$46 313
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 313