9999 SUMMERBREEZE DR

SUNRISE, Florida 33322 · Broward County · Parcel 494129AE1510

$48 570
Assessed Value
$194 330
Market Value
Annual Tax
$23 570
Taxable Value
Ownership
OwnerKUHN,KATHY
Mailing Address9999 SUMMERBREEZE DR UNIT 719 SUNRISE FLORIDA 33322
Property Details
Year Built1988
Living Area754 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$194 330
Assessed Value$48 570
Exemptions-$72 140
Taxable Value$23 570